ТИЖДЕНЬ ІСТОРІЇ В ІВАНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 25.03.2024 14:17

Фото без описуЗ 18 по 22 березня 2024 року в Іванівському ліцеї проходив ТИЖДЕНЬ ІСТОРІЇ, у рамках якого було реалізовано такі заходи:

ПОНЕДІЛОК – 18 березня:

Патріотичний квест «Пароль: Паляниця», 6 клас (вчитель Поліняк Г.М.).

Конкурс історичних есе “Історія - джерело захисту української державності”,

7-11 класи (вчитель Лісакович І.М.).

ВІВТОРОК – 19 березня:

Пізнавально-розважальна гра “Лицарський турнір”, 7 клас (вчитель Поліняк Г.М.).

СЕРЕДА – 20 березня:

Захід присвячений волонтерському рухові "Історія України пишеться зараз", 6-11 класи (вчитель Цимбалюк О.В.).

Екскурсія в Житомирську обласну університетську науко́ву бібліоте́ку і́мені Оле́га О́льжича, 5 клас.

Учні 9 класу Матвієнко Марія, Станкевич Анна, Рижук Софія організували для п'ятикласників пізнавальну прогулянку Парком культури та відпочинку імені Юрія Гагаріна «Радянське минуле: (перед) осмислення історії у вимірі пропаганди цінностей» (вчитель Поліняк Г.М.).

ЧЕТВЕР – 21 березня:

Зустріч з представниками Житомирського військового інституту імени С.П.Корольова (вчитель Цимбалюк О.В.).

Мотиваційна лотерея для ліцеїстів. Підведення підсумків, визначення переможців та призерів конкурсів/змагань (вчитель Поліняк Г.М.).

П’ЯТНИЦЯ – 21 березня:

Екскурсія за маршрутом: Літературно-меморіальний музей Лесі Українки, Музей родини Косачів, залишки замка у місті Звягель, 6-10 класи (вчитель Поліняк Г.М.).

ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ:

ФотоКвест “Упіймай мить” . Конкурс-виставка макетів пам'яток архітектури, містобудування, монументального мистецтва, науки і техніки тощо.