РОЗКРИВАЄМО ТАЄМНИЦІ ГЕНІЯ ШЕВЧЕНКА

Дата: 11.03.2024 14:58

Фото без описуТарас Шевченко – одна з найвизначніших особистостей в історії нашої країни. Та чи достатньо ми про нього знаємо? Чи знали ви, що Шевченко був неймовірно талановитим художником, душею компанії та затятим модником? Наш Кобзар має багато загадок. Але таємниці існують саме для того, щоб одного разу бути розгаданими.

День народження Шевченка – чудовий для цього привід!

Визначній особистості – незвичайне святкування! Тож відзначаємо ювілей Кобзаря цікаво та з користю.

Учні Черемошненської гімназії охоче взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Таємниця генія Шевченка», завдяки якому дізналися більше цікавих фактів із біографії Тараса Григоровича та краще зрозули його творчу спадщину.

Мета конкурсу — не лише оцінити, а й доповнити знання школярів, заохотити кожного учасника, незалежно від результатів конкурсу.

Переможці нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта отримали іменні сертифікати.Фото без опису