В БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ З 8 КВІТНЯ ДО 8 ТРАВНЯ ОГОЛОШЕНО МІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 05.04.2024 10:36

Фото без описуВ Березівській територіальній громаді

з 8 квітня до 8 травня

оголошено місячник благоустрою.

Маємо всі разом належним чином підготувати населені пункти громади до весняно-літнього сезону, заразом поліпшити естетичний та санітарний стан довкілля в селах, провести роботи з озеленення.

Дане рішення було прийняте на засідання виконавчого комітету 3 квітня. У ньому затверджено план заходів, а також закріплені території за підприємствами, установами та організаціями, що функціонують на території громади.

Естафету традиційно розпочинають освітяни та старостинські округи. Очікуємо і на активність наших мешканців. А також закликаємо всіх долучатися до загальносільських толок, що будуть організовані найближчим часом. Про місця, час і дату обов’язково повідомлятимемо додатково.

Роботи тільки починаються, попереду нас чекає насичений трудовий місяць. Закликаємо усіх жителів Березівської громади не стояти осторонь, не бути байдужими та спільно навести лад у нашій громаді. Пам’ятаймо, що в єдності наша сила.

Віримо в Збройні Сили України! Разом до перемоги!