«ВАЖЛИВИЙ КОЖЕН»: БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЄКТ НА ПІДТРИМКУ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дата: 08.04.2024 13:52

Фото без описуУ рамках регіонального проєкту «Важливий кожен» Березівська громада отримала від Благодійного фонду BGV та Фонду «Чисті Серцем» спеціальні набори з продуктами та засобами гігієни. Таку допомогу було передано для мешканців громади віком 70+.Фото без опису

- На території Березівської сільської ради проживає понад сімдесят літніх одиноких людей, яким за 70 років. Для нас вкрай важливо аби ці люди знали, що вони не сам на сам зі своїми проблемами і відчували нашу увагу, турботу і піклування. Та зробити це за підтримки благодійників набагато легше. Від початку реалізації проекту «Важливий кожен», це вже другий візит представників фондів до нашої громади, — розповідає Березівський сільський голова Михайло Яромов, і додає, — приємно, що наша співпраця з народним депутатом України Арсенієм Пушкаренком та благодійними фондами BGV Геннадія Буткевича та «Чисті серцем» успішно продовжується, і сьогодні ми вкотре бачимо, що це не одноразова акція допомоги, а постійна стабільна робота команди, яка не стоїть осторонь проблем простих людей, за що ми їм щиро вдячні.

Це вже третій етап благодійного проєкту, ініційованого народним депутатом України Арсенієм Пушкаренком та реалізованого за підтримки благодійних фондів. Цього разу до складу наборів увійшли не лише продукти, зокрема борошно, консерви, чай, макарони, а й засоби гігієни.Фото без опису

«Ми продовжуємо нашу ініціативу – проєкт «Важливий кожен», створений на підтримку людей літнього віку. При формуванні наборів насамперед орієнтувалися на продукти довготривалого зберігання, а також цього разу вирішили додати декілька засобів гігієни. Ми підтримуємо постійний зв’язок із представниками громад і нашими партнерами, намагаємося залучити до участі в проєкті нових. Загалом це робота великої команди, яка об’єднана бажанням допомогти тим, хто сьогодні потребує цього найбільше», – зазначила директорка Благодійного фонду BGV Поліна Алдошина.

Планується, що в рамках третього етапу проєкту буде роздано 11 тисяч продуктових наборів для людей похилого віку. Загалом організатори прагнуть охопити 5 громад Житомирської області.Фото без опису

«Сьогодні для кожного з нас пріоритетним завданням є підтримка наших Захисників та Захисниць, їхніх родин, однак водночас ми не повинні забувати про тих, хто будував нашу державу і виховував наступні покоління, – про людей мудрого віку. Потрібно пам’ятати про них, шанувати їхню працю та внесок у розбудову України, яку сьогодні відстоюємо на фронті. Для цих людей важливими є увага, повага і турбота. Саме в єдності – найбільша сила українців, у чому з початку повномасштабного вторгнення переконався весь світ!» – наголосив ініціатор проєкту Арсеній Пушкаренко.

Нагадаємо, що проєкт «Важливий кожен» було започатковано у грудні 2022 року. У рамках першого етапу продуктові набори отримали близько 20 тисяч людей похилого віку практично в усіх громадах Житомирської області. Насамперед увагу приділили самотнім мешканцям. Другий етап охопив 6 громад, де близько 5 тисяч продуктових наборів одержали люди віком 70+ різних категорій.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису