ЩЕ ОДИН КВАДРОКОПТЕР MAVIC 3 PRO ПРИДБАНИЙ ЗА КОШТИ ОДНОДЕННОГО ЗАРОБІТКУ ПЕРЕДАНО У ЗОНУ БОЙОВИХ ДІЙ

Дата: 10.04.2024 11:12

Фото без описуЯрослав Ярошинський з Іванівки зараз боронить державний суверенітет та територіальну цілісність України у складі 28 ОМБр імені Лицарів Зимового Походу поблизу с. Кліщіївка на Донеччині.

Сьогодні, 10 квітня, Березівський сільський голова Михайло Яромов передав йому для виконання бойових завдань квадрокоптер MAVIC 3 PRO, закуплений за кошти березневого одноденного заробітку апарату управління та освітян Березівської сільської ради.

Нагадаємо, з кінця минулого року, щомісяця колектив сільської ради та освітяни передають свій одноденний заробіток на підтримку ЗСУ. Цього разу, за кошти зібрані у березні, було закуплено 2 «пташки» на суму 143 800 грн. Сюди увійшли й декілька тисяч гривень від небайдужих жителів громади, які виявили бажання долучитися до покупки професійних дронів.

Вчора, один із цих двох квадрокоптерів було передано нашому односельцю з Вигоди, майору Валерію Семеонову — заступнику командира військової частини 141 батальйону територіальної оборони, який веде бойові дії у складі 5 штурмової бригади на Бахмутському напрямку.

Поступальними кроками, постійно підтримуючи наших військовослужбовців-односельців та загалом ЗСУ, наближаємося до спільної мети — РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!