ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ: У ЧЕРЕМОШНЕНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ УЧНІВ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМ ОФІЦЕРОМ ГРОМАДИ

Дата: 10.04.2024 10:49

Фото без описуСьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість формувати у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

10 квітня до учнів Черемошненської гімназії завітав дільничий Березівської сільської ради Олександр Пулін. Він провів бесіду зі школярами про адміністративну і кримінальну відповідальність неповнолітніх.

Дітям нагадали правила поводження у громадських місцях, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці, основи булінгу та кібербулінгу, а також про відповідальність батьків за скоєні правопорушення дітьми.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису