БЕРЕЗІВСЬКА ГРОМАДА ПЕРЕДАЛА ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МОБІЛЬНИХ ГРУП ППО
Дата: 05.04.2024 14:52
Кількість переглядів: 63
Підтримка ЗСУ від Березівської громади активно продовжується. У складі Збройних сил України знаходиться і наш славнозвісний Житомирський військовий інститут радіоелектроніки ім. С. П. Корольова, який теж потребує захисту від ворожих атак.
Сьогодні в Березівській сільській раді відбулася передача технічного обладнання на суму 438 тис грн - для забезпечення якісної діяльності мобільних груп ППО, що стоять на сторожі військового інституту.
Дякуємо нашим Захисникам за щоденну невтомну боротьбу з ворогом, і направляємо чергову допомогу на захист неба. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!