ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР НА ПРИЛАД НІЧНОГО БАЧЕННЯ ДЛЯ НАШОГО ЗЕМЛЯКА З ВАСИЛІВКИ!

Дата: 16.04.2024 11:50

Фото без описуШановні жителі Березівської громади та небайдужі громадяни країни! Просимо підтримати збір на прилад нічного бачення — багатоцільовий монокуляр нічного бачення PVS-14, для нашого земляка з Василівки — Ігоря Ярошова, який оголосили дружина Ігоря, наша колега Юлія Ярошова та його мама Наталія.

Ігор та його побратими несуть службу в розвідці спеціального призначення на Лиманському напрямку. На цих територіях постійно йдуть важкі бої і вдень, і вночі. Щоб наші захисники могли бачити кожен крок ворога, потрібен важливий інструмент — прилад нічного бачення. Це саме те, що допоможе їм зберегти свої життя та якісно виконувати бойові завдання, відстоюючи нашу свободу і незалежність.

ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО ВАС ІЗ ПРОХАННЯМ ПІДТРИМАТИ ФІНАНСОВИЙ ЗБІР НА БАГАТЬЦІЛЬОВИЙ МОНОКУЛЯР НІЧНОГО БАЧЕННЯ PVS-14, якого вкрай потребують хлопці.

Ціль — 165 000 грн. Це середня вартість приладу такого функціоналу.

Просимо максимального поширення цього посту, а також фінансової підтримки. Завчасно дякуємо за розуміння та небайдужість!

Кожна гривня, яку ви готові віддати на цю справу, наближає нас до Перемоги!

Номер картки ПриватБанку

(Ярошова Наталія Володимирівна)