ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОВІВ ПРОФІЛАКТИЧНУ БЕІДУ З ВИХОВАНЦЯМИ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СПЕЦШКОЛИ

Дата: 17.04.2024 16:32

Фото без описуСьогодні в нашу школу завітали поліцейський офіцер громади Житомирського РУП Олександр Йосипович Пулін, завідувач Служби у справах дітей Березівської сільської ради Ірина Володимирівна Денисевич і завідувач Центру надання соціальних послуг Березівської сільської ради Олена Львівна Савельєва (Березівська сільська рада об’єднаної територіальної громади).

Олександр Йосипович провів з учнями школи бесіду про булінг (поняття, види, відповідальність), а також про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх.

Нині з проявами булінгу в Україні стикаються 8 із 10 дітей. Таке явище, як шкільне цькування однолітків, поширюється у всьому світі. До чого може призвести ігнорування булінгу і як його попередити – основні питання сьогоднішнього заходу.

У підлітковому віці діти потребують підвищеної уваги дорослих, тому що легко потрапляють під негативний вплив.

Про наслідки своїх протиправних дій вони не задумуються. Але порушення легше попередити, ніж долати його наслідки.

Бесіда була інформативною та надзвичайно цікавою! Дякуємо!

— ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СПЕЦШКОЛИ —