БЕРЕЗІВСЬКА ГРОМАДА ЗНОВУ В ЖАЛОБІ: НА ВІЙНІ ЗАГИНУВ АНДРІЙ САХНЕВИЧ ІЗ В/МІСТЕЧКА №115

Дата: 18.04.2024 12:29

Фото без описуЧергова трагічна звістка сколихнула Березівську громаду. Після довготривалих пошуків та процесу проведення процедури ДНК, надійшло підтвердження про загибель Захисника України, уродженця нашої громади, жителя військового містечка №115 — Андрія Сахневича, який вважався безвісти зниклим із 8 червня 2023 року.

З 30 листопада 2022 року Андрій став на захист Батьківщини у складі 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади.

Під час виконання бойового завдання зі стримування збройної агресії російської федерації проти України, загинув від осколкового поранення не сумісного із життям у районі бойових дій поблизу населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області.

Закликаємо односельців гідно зустріти «живим коридором» траурний кортеж нашого Захисника, який прибуде в суботу, 20 квітня о 09:30 год і прямуватиме від фігури (при в’їзді в містечко) по вулицях Центральній та Командирській і до будинку загиблого.

Похоронна Служба Божа святої пам’яті Андрія відбудеться

о 10:00 год, після чого у супроводі почесної варти

об 11:00 год поховають Захисника на кладовищі в Березівці.

Вічний спокій душі та слава воїну, який віддав життя за волю та незалежність України! Щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі…