ПЕРШІ 2 УДАРНІ БпЛА ЗАКУПЛЕНІ ЗА КОШТИ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ДРОНИ БЕРЕЗІВКИ» ПЕРЕДАНО НА ПЕРЕДОВУ

Дата: 19.04.2024 13:50

Фото без описуМабуть, буде зайвим вкотре наголошувати на важливості забезпечення наших захисників технічними засобами, зокрема безпілотними літальними апаратами. Саме це є одним із пріоритетних напрямків допомоги Березівської сільської ради нашим Збройним Силам.

Два ударні БпЛА в комплекті з акумулятором та системою скиду, яка може нести до 3 кг бойового заряду, вартістю в 45 000 грн — днями було закуплено за кошти, які вдалося зібрати за перші 3 місяці після відкриття Благодійної організації «Благодійний Фонд «ДРОНИ БЕРЕЗІВКИ».Фото без опису

Бойові «пташки» вже передали нашому земляку із в/містечка №115 — Сергію Бондарчуку, який у складі 59 ОМПБр боронить нашу державу на Донецькому напрямку.

Це лише «перші ластівки» від Благодійного Фонду. Ми щиро дякуємо усім, хто повірив у дієвість задуму і роботу Фонду та зробив свій внесок у допомогу ЗСУ.

Варто наголосити, що окрім місцевих підприємців, серед тих, хто задонатив на рахунок Фонду було чимало пенсіонерів, — людей, які при своєму мінімальному державному забезпеченні знайшли можливість поділитися своїми надходженнями заради спільної мети — Перемоги. Окремий низький уклін нашому старшому поколінню.

А тим, хто має можливість і бажання, нагадуємо:

ПІДТРИМАТИ ЗБІР МОЖНА:

- перерахувавши кошти за реквізитами: Найменування отримувача: БО БФ ДРОНИ БЕРЕЗІВКИ Код отримувача: 45171513 Рахунок отримувача: UA363052990000026009046407542 Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

- або на номер ключ картки: 4246 0010 0960 9284

НЕХАЙ ВАША НЕБАЙДУЖІСТЬ КОНВЕРТУЄТЬСЯ В МІЦЬ!

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ЗБОРУ! РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО БІЛЬШЕ!