УВАГА! ПРОХАННЯ ПІДТРИМАТИ ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР НА БІНОКУЛЯР!

Дата: 19.04.2024 21:47

Василь Фірфіцький із Садок — один із тих, хто вже наступного дня від початку повномасштабного вторгнення, у складі 138-го батальйону ТрО, добровольцем пішов на війну захищати незалежність та державний суверенітет України.

Фото без описуСьогодні батальйон Василя перебуває на складному Запорізькому напрямку фронту і потребує допомоги. Нашому Захиснику та його побратимам вкрай необхідно придбати бінокуляр для виконання завдань, одним з яких є робота в темну пору доби, а для цього нашим військовим потрібні «котячі очі», оскільки світломаскування дуже важливе.

Бінокуляр — це незамінний пристрій для виконання військових операцій, оборони та спостереження за територією для оцінки ситуації. Його функціонал дозволяє встановлювати цілі та заздалегідь засікати людей чи автомобілі. А це окрім якісного виконання поставлених завдань, — збережені життя хлопців.

Дружина Людмила звертається до всіх небайдужих допомогти зібрати необхідну суму. На сьогодні це 152 000 грн.

Березівська сільська рада зі своєї сторони вже виділила частину коштів, і звертається до всіх небайдужих із проханням підтримати оголошений збір.

Номер картки збору — 5169 3600 2490 8190 (Людмила Фірфіцька).

Сподіваємося на вашу активність та підтримку. Звіт після придбання — обов’язковий.

Пам’ятайте, кожна гривня має значення, і разом — ми сила!