6 ТРАВНЯ В ІВАНІВЦІ ПОХОВАЮТЬ ЗАГИБЛОГО ЗАХИСНИКА ОЛЕКСАНДРА ТИКУЦЬКОГО

Дата: 04.05.2024 07:16

Фото без описуНевимовно пекучий біль стискає груди від чергової звістки про загибель ще одного Захисника нашої громади. 17 квітня, біля населеного пункту Терни Краматорського району на Донеччині, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України — віддав своє життя Олександр Тикуцький з Іванівки.

Траурний кортеж прибуде в Іванівку в понеділок, 6 травня. Просимо мешканців громади зустріти Олександра «живим коридором» об 11:00 год вздовж траси Київ-Чоп по вулицях: Лесі Українки, Шевченка та Миру і до садиби родини Раковських.

Тут відслужиться поминальна панахида та відбудеться церемонія прощання, після чого о 13:00 год траурна процесія переміститься на місцеве кладовище, де у супроводі почесної варти поховаються нашого Захисника.

Березівська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олександра.

Нехай Всевишній допоможе пережити біль гіркої втрати!

Вічна пам'ять, шана і слава Захиснику України!Фото без опису