БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДОПОМОГЛА СПОРЯДИТИ БОЙОВОГО МЕДИКА НА ПЕРЕДОВУ
Дата: 11.05.2024 08:30
Кількість переглядів: 68
Юрій Раковський з Іванівки від початку повномасштабного вторгнення став на захист країни. А нещодавно він повернувся із-за кордону, де пройшов перепрофілювання в бойового медика і невдовзі має знову відправитися на передову.
Днями Березівська сільська рада передала Юрію захисний шолом та тактичний медичний рюкзак загальною вартістю 40 тис грн, укомплектований відповідно до переліку вимог Мінохорони здоров’я. Аптечний набір містить в складі всі необхідні засоби, що допоможуть рятувати життя пораненим військовослужбовцям у стабілізаційному пункті та при евакуації поранених бійців із першої лінії оборони, де й виконуватиме свої завдання бойовий медик.
РАЗИМ ДО ПЕРЕМОГИ!