З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!
Шановні жителі Березівської громади!
Щиро вітаю Вас зі святом національної єдності — Днем вишиванки, — одного з найяскравіших національних символів та нематеріальної спадщини України!
Вишиванка — наша одвічна національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.
Особливого значення День вишиванки набуває зараз – під час російсько-української війни, коли держава-агресор будь-якою ціною хоче знищити українців як народ, як націю, а наші Герої-захисники змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї ціною своїх життів.
Тож нехай одягнена сьогодні вишиванка стане символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що ми, українці, — вільний народ, вільна нація! Ми були, є і будемо!
Бажаю всім миру, здоров’я, радості, добра та злагоди в ваших родинах. Хай українська вишиванка зігріває ваші душі, захищає і надає сил та наснаги нашим воїнам у захисті Батьківщини.
Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!
З повагою — Михайло ЯРОМОВ,
Березівський сільський голова