З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Дата: 16.05.2024 08:30

Фото без описуШановні жителі Березівської громади!

Щиро вітаю Вас зі святом національної єдності — Днем вишиванки, — одного з найяскравіших національних символів та нематеріальної спадщини України!

Вишиванка — наша одвічна національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.

Особливого значення День вишиванки набуває зараз – під час російсько-української війни, коли держава-агресор будь-якою ціною хоче знищити українців як народ, як націю, а наші Герої-захисники змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї ціною своїх життів.

Тож нехай одягнена сьогодні вишиванка стане символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що ми, українці, — вільний народ, вільна нація! Ми були, є і будемо!

Бажаю всім миру, здоров’я, радості, добра та злагоди в ваших родинах. Хай українська вишиванка зігріває ваші душі, захищає і надає сил та наснаги нашим воїнам у захисті Батьківщини.

Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!

З повагою — Михайло ЯРОМОВ,

Березівський сільський голова