ЩЕ ОДИН КВАДРОКОПТЕР З ОДНОДЕННОГО ЗАРОБІТКУ ВРУЧЕНО НАЦГВАРДІЙЦЮ ВОЛОДИМИРУ РОЙДІ З БЕРЕЗІВКИ

Дата: 26.05.2024 07:00

Фото без опису Володимир Ройда з Березівки у складі Національної гвардії боронить країну від початку повномасштабного вторгнення. Нещодавно він звернувся до сільської ради за допомогою у придбанні квадрокоптера, який має суттєво допомагати йому та бійцям його підрозділу виконувати бойові завдання.

Днями Володимир приїхав у відпустку і Березівська сільська рада передала військовому квадрокоптер DJI MAVIC 3 PRO (73 тис грн). Це один із двох, закуплених за кошти одноденного заробітку апарату управління та освітян Березівської сільської ради, які були зібрані у квітні.

До того ж, сільський голова Михайло Яромов вручив Володимиру й інших матеріальних цінностей захисного спрямування на суму понад 33,5 тис грн, які сільська рада придбала за кошти власного бюджету.

Це, зокрема, захисний комплект, до складу якого увійшли — шолом OLIVE + кавер мутикам, балаклава олива COOLMAX, активні навушники EARMOR M32H і тактичні окуляри ATTACK, а ще ременно-плечева система для АК, бронеплита SAPI та аптечка Tact Military Standart DNIPRO.

Сільська рада продовжує працювати над тим, аби підтримувати наший земляків на полі бою.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!