«КРАЇНА ДИТЯЧИХ МРІЙ»: У ІВАНІВЦІ ПРОЙШЛО БЛАГОДІЙНЕ СВЯТО ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 03.06.2024 12:27

Фото без описуВійна внесла свої корективи в життя мільйонів маленьких українців. Проте, веселе і щасливе дитинство має бути у кожної дитини попри все, адже дитяча посмішка і щасливі очі, мабуть, – найбільше багатство у світі, і Міжнародний день захисту дітей ще раз про це нагадує.

Відтак, 1 червня, в Іванівському старостинському окрузі поблизу старостату та на території сусіднього з ним етнопарку «Затишок» відбулося грандіозне благодійне свято для дітей із символічною назвою — «КРАЇНА ДИТЯЧИХ МРІЙ».

Розгулятися діткам було де, адже для них працювали надувні батути, наносився улюблений ними аквагрим, проходив турнір із шахів, а ще цікавою локацією стало службове авто поліцейського офіцера громади Олександра Пуліна, де діти із цікавістю пробували себе у ролі поліцейського.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Окремо за «донат» можна було отримати повітряні кульки, морозиво і солодку вату.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуНа святі діяла квіткова фотозона, де усі бажаючі могли сфотографуватися та проходив благодійний ярмарок солодощів і сувенірів.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуВарто зауважити, що разом із тим відбувся анонсований розіграш благодійної лотереї, квиточок якої коштував 20 грн. Головний приз був досить символічним у час війни — розмальована «пертаківським розписом» 122 мм гільза від використаного снаряда, який відпрацював по нашому ворогу на передовій. Його передали звідтіля військовослужбовці 95 ОДШБр Максим Філенко та Роман Добровінський, жителі Іванівки, а нанесла український орнамент власноруч наша талановита секретар сільської ради Олена Цимбалюк. За збігом долі гільза дісталася Івчук Тетяні, яка проживає у сусідстві із Романом.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСвяткового настрою та емоційної розрядки додав пісенний концерт за участю місцевої творчої молоді з Іванівки, Барашівки, Давидівки та Народного гурту «Джерела» (кер. Заслужений працівник культури України Михайло Машковський).Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуДитяче свято організувала Березівська сільська рада за активної участі працівників філій Центру культури та дозвілля Іванівського старостату, при потужній підтримці місцевих підприємців Андрія Заболотного, Ігоря Матвійчука та Сергія Цимбалюка, за що всім щира вдячність.

Наше свято стало не лише розважальним для наймолодших жителів громади, а цілим благодійним заходом, на якому у підсумку вдалося зібрати 72 000 грн на підтримку ЗСУ. Ці кошти будуть направлені на забезпечення потреб безпосередньо наших земляків-військовослужбовців. Звіт обов’язково буде згодом.

Щиро бажаємо нашим дітям щасливого, безтурботного дитинства і нехай їхня мрія нарешті збудиться, адже вона у них наразі на всіх одна — щоб в Україні запанував МИР І СПОКІЙ!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису