В ДУБОВЦІ ПРОЙШОВ ЗАХІД ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ДІТЕЙ - ЖЕРТВ АГРЕСІЇ

Дата: 04.06.2024 17:50

Фото без описуЧетвертий рік поспіль 4 червня в Україні відзначають День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України. Ця дата була встановлена Верховною Радою України відносно нещодавно - 2021 року, і збігається з Міжнародним днем невинних дітей — жертв агресії.

Це день, коли Україна та світ згадують маленьких українців, чиї життя були обірвані війною.

Страшно навіть уявити, яка велика кількість українських дітей нині примусово депортована до росії чи до тимчасово окупованих територій. І саме цей день покликаний нагадати про трагедії, які спричинила війна, і про таку важливу необхідність неодмінної боротьби за мир.Фото без описуФото без опису

Згідно статистики, від початку повномасштабного вторгнення рф до України загинуло 550 дітей, ще понад 1270 зазнали поранень різного ступеня тяжкості. Аби привернути увагу молоді та підлітків Березівської громади до цієї проблеми сьогодення, на базі Дубовецької філії Центру культури та дозвілля Березівської сільської ради (завідучав - Олена Щепанська), спільно із завідувачем сусідньої Черемошненської філії Лесею П'ятницькою було проведено пам'ятний захід.

З цією метою в приміщенні закладу культури організовано тематичну виставку, поруч із якою працівники закладів культури провели інформативно-виховну бесіду із старшокласниками. Після спільного дискусійного обговорення наболілих питань, дітки повісили на дерево символічні паперові ангелики в памʼять про загиблих дітей.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису