БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПЕРЕДАЛА У «БІБЛІОТЕКУ ВОЇНА» 42 ПРИМІРНИКИ РІЗНОЖАНРОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Дата: 06.06.2024 07:07

Фото без описуБерезівська сільська рада у рамкам благодійного проекту «Підпиши та подаруй українську книгу Захиснику України», ініційованого нотаріусом і волонтером Віктором Доброльожою, — зібрала та передала у «Бібліотеку воїна» 42 примірники різножанрової літератури.

Частина цих книг була придбана в книгарнях, ще частина — із домашніх бібліотек працівників апарату управління та відділів Березівської сільської ради. Усі вони виключно українською мовою, така умова акції. Як і те, що кожен екземпляр підписаний словами побажань та підтримки нашим Захисникам. Саме їм, тим, хто наразі проходить лікування та реабілітацію після поранень в медичних закладах Житомирщини і будуть передані ці книги.

Це були «перші ластівки» від нашої громади. Збір книг був організований серед працівників сільської ради. До участі також мають долучитися й працівники закладів культури та освітяни громади, ще раз закличемо і наших мешканців. Тож наш збір на цьому не зупиняється і далі буде...

При передачі книг ініціатор акції Віктор Доброльожа вручив Березівській громаді в особі сільського голови Михайла Яромова подяку за активну участь у реалізації цього волонтерського проекту. А куратору збору книг, секретарю ради Олені Цимбалюк окремо на згадку символічно подарував змістовну, яскраву книгу про українські традиції, звичаї та обряди — «Веселих свят» братів Капранових, із підписами одного з авторів.Фото без опису

Ми закликаємо пам’ятати про те, що наші Захисники потребують не лише підтримки технічними засобами та амуніцією, а й підтримки моральної та духовної. І саме книга є один із засобів того, що може дати розрядку нашим пораненим військовим, емоційне перезавантаження і просто відволікання від реалій сьогодення, поринувши у захопливе читання. Тож, прогляньте свою домашню бібліотеку і ви неодмінно знайдете там книгу, якою захочете поділитися.

А ми нагадуємо, що акція — БЕЗСТРОКОВА, і долучитися до неї досить просто:

• придбайте, або оберіть книгу українською з власної бібліотеки;
  • підпишіть її побажаннями та словами підтримки воїнам;
  • віднесіть до найближчої бібліотеки, у старостат або сільську раду.

Усі зібрані книги будуть обов’язково передані нашим Захисникам.

Долучайтеся. Разом ми сила!