БРОНЕЖИЛЕТИ, МЕДАПТЕЧКИ ТА МАСКУВАЛЬНІ СІТКИ ВІДПРАВИЛИ НА КРАМАТОРСЬКИЙ НАПРЯМОК З БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 10.06.2024 10:29

Фото без описуБронежилети, тактичні аптечки та маскувальні сітки днями відправили з Березівської громади на Краматорський напрямок.

Допомогу нашим бійцям з 95 ОДШБр організували депутат Березівської сільської ради від Василівського старостинського округу Юрій Сироїжко та староста Іванівської округи Сергій Денисюк.

Фото без опису Юрій Миколайович за власний кошт та частково за підтримки БФ «Поліські броніки» придбав 3 балістичні бронежилети найвищого, 6-го класу захисту та 7 індивідуальних тактичних аптечок, доукомплектувавши кожну з них ще парою якісних турнікетів.

У свою чергу Сергій Денисюк організував передачу маскувальних сіток, сплетених працівниками філії ЦКД с. Давидівка, освітянами та учнями Барашівського ліцею.

Посилку адресати вже отримали і щиро дякують всім, хто всіляко підтримує їх на передовій.Фото без опису