ДОЗВІЛЛЯ ДЛЯ ДІТЛАХІВ: У БЕРЕЗІВЦІ ПРОЙШЛО ГРАНДІОЗНЕ СВЯТО ДЛЯ МАЛЕЧІ

Дата: 10.06.2024 13:17

Фото без описуНа дворі у свої права вступило тепле літечко, а разом із ним прийшов час активного дозвілля на свіжому повітрі для наших дітлахів, час заряджатися енергією сонечка та набиратися сил перед новим навчальним роком. Аби дитинство наших наймолодших мешканців громади було змістовним та незабутнім, на території старостинських округів організовуються справжні дитячі свята.

Нагадаємо, 1 червня в Черемошному відбулося відкриття дитячого майданчика та стадіону, під час якого дітям було створене справжнє свято. Ну а віднині там можна весело та цікаво проводити свій вільний літній час.

Не менш яскравим та насиченим цей день був і в Іванівці, де теж пройшло дитяче благодійне свято «Країна дитячих мрій».

Таким чином на підтримку ЗСУ, разом із проведенням свята для дітей, вдалося зібрати 10 760 грн, які були передані у БФ «ДРОНИ БЕРЕЗІВКИ» та разом із іншими коштами, які вже є на рахунку організації, будуть спрямовані на закупівлю технічних засобів для наших Захисників.А вже за тиждень, 9 червня, веселий сміх дітвори лунав на рекреаційній зоні поблизу ліцею в Березівці. Тут дітки веселилися на надувних гірках, батутах, як справжні дорослі — вправно кермували дитячими авто, ласували солодкою ватою, попкорном, морозивом та іншими солодощами. А дорослі мали змогу «за донат» пригоститися ароматною кавою.Фото без описуФото без опису

Не менш цікавими та змістовними є заходи, які організовують для дітей працівники філій Центру культури та дозвілля сільської ради. Тож, протягом літа дітки матимуть змогу не залишатися вдома, а долучатися до активного, дружнього відпочинку та разом із ровесниками цікаво і з користю проводити своє дозвілля.

Веселих канікул, наші дорогі дітки!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису