Новини Березівської сільської ради

Житомирський РЕМ інформує

Житомирський РЕМ інформує, що у зв`язку з проведенням планових робіт з обслуговування електрообладнання, буде припинено електропостачання споживачів:

09:03 18.05.2024

Чому депортація 1944 року – геноцид кримськотатарського народу?

18 травня 2023 року ми відзначаємо 79 роковини геноциду кримськотатарського народу. У цей день весь світ вшановує пам‘ять жертв цього страшного злочину та висловлює свою солідарність із кримськими татарами, які проживають на території України та поза її межами.

08:39 18.05.2024

В травні громади Житомирщини оголошували тендери на медичну апаратуру, фармацевтичне приладдя, ліки

Продовжує свою діяльність робоча група «Прозорість та підзвітність» при Житомирській ОВА. Фахівці проводять моніторинг закупівель, які проводять громади, установи та заклади області.

17:48 17.05.2024

Виставка «Комунізм = Рашизм»

Виставка «Комунізм = Рашизм» створена командою Архіву національної пам’яті (Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам'яті). Вона розповідає 13 історій українців ХХ та ХХІ століть, які постраждали від радянської та сучасної російської влади. Історії вибрані не випадково — вони проводять паралель між злочинами комунізму та рашизму. А також доводять, що методи, мотиви росіян щодо знищення українців не відрізняються: це розстріли, виселення, пограбунки, депортації, фільтраційні табори.

08:41 17.05.2024

«ХАЙ УСІХ ЄДНАЄ ПІСНЯ»: У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ ЩОРІЧНИЙ ВОКАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

Минулого року в Березівській громаді відділом освіти, молоді та спорту під керівництвом завідуючої Аліни Забродської — серед здобувачів освіти було започатковано проведення вокального фестивалю-конкурсу «Хай усіх єднає пісня», приуроченого до Дня вишиванки. Адже саме рідна пісня як і вишиванка, не просто об’єднує українців, а ідентифікує нас як націю та вирізняє з-поміж інших.

09:06 16.05.2024

НА ЩИТІ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДОДОМУ ВІТАЛІЙ КОСТЕНКО З БЕРЕЗІВКИ

Відданий військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність 30 липня 2023 року поблизу н.п. Стельмахівка Сватівського району на Луганщині загинув житель с. Березівка — Віталій Костенко, який до цього часу вважався безвісти зниклим.

16:37 15.05.2024

Президент підписав Закон про прозорість місцевого самоврядування

13 травня 2024 року Президент України підписав Закон №3590-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування» (законопроєкт №6401).

16:17 13.05.2024