Новини Березівської сільської ради

6 ТРАВНЯ В ІВАНІВЦІ ПОХОВАЮТЬ ЗАГИБЛОГО ЗАХИСНИКА ОЛЕКСАНДРА ТИКУЦЬКОГО

Невимовно пекучий біль стискає груди від чергової звістки про загибель ще одного Захисника нашої громади. 17 квітня, біля населеного пункту Терни Краматорського району на Донеччині, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України — віддав своє життя Олександр Тикуцький з Іванівки.

07:16 04.05.2024

В САДКАХ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ АМБУЛАТОРІЮ ЗПСМ

Сьогодні, в умовах реформування системи охорони здоров’я в нашій державі, для Березівської сільської ради є вкрай важливим — питання забезпечення належної та рівної територіальної доступності первинної медицини для населення.

11:18 02.05.2024

Прозорість та підзвітність: Оновлено послугу отримання компенсації за працевлаштування ВПО

Відтепер українській бізнес може подати заявку на отримання компенсації від держави за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за третій місяць роботи. А при працевлаштуванні ВПО з інвалідністю – також за четвертий-шостий.

20:50 01.05.2024

Підсумки тижня: Допомога ВПО, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч. Разом переможемо», Підтримка ЗСУ

На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.

10:05 29.04.2024

Ігор Воєвуцький підтримав проєкт "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" у Житомирському районі

Ігор Воєвуцький - відомий український співак, музикант, лідер гурту "Коло ФрАнка", житомирянин і композитор, амбасадор Житомирщини, чий творчий шлях вражає своєю різноманітністю та глибиною.

12:00 28.04.2024

ЯРМАРОК МОЖЛИВОСТЕЙ: ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ В БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПОІНФОРМУВАЛИ ПРО ПОСЛУГИ І ПІДТРИМКУ У ЗДОБУТТІ ЕКОНОМІЧНОЇ САМОСТІЙНОСТІ

На базі Житомирської філії обласної служби зайнятості пройшов захід інформативного характеру «Ярмарок можливостей», організований Службою спільно з ГО «КРИМSOS». Дана ініціатива викликана необхідністю надання допомоги вимушеним переселенцям у працевлаштуванні (оскільки робота за фахом серед професійних потреб ВПО є найбільш актуальною).

19:01 26.04.2024