Новини Березівської сільської ради

Дата: від до Скинути

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОВІВ ПРОФІЛАКТИЧНУ БЕІДУ З ВИХОВАНЦЯМИ  БЕРЕЗІВСЬКОЇ СПЕЦШКОЛИ

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОВІВ ПРОФІЛАКТИЧНУ БЕІДУ З ВИХОВАНЦЯМИ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СПЕЦШКОЛИ

Сьогодні в нашу школу завітали поліцейський офіцер громади Житомирського РУП Олександр Йосипович Пулін, завідувач Служби у справах дітей Березівської сільської ради Ірина Володимирівна Денисевич і завідувач Центру надання соціальних послуг Березівської сільської ради Олена Львівна Савельєва (Березівська сільська рада об’єднаної територіальної громади).

16:32 17.04.2024

КАШЛЮК: ОСНОВНІ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ

Кашлюк – це вкрай заразне захворювання дихальних шляхів, викликане бактерією. Кашлюк легко поширюється від людини до людини, головним чином повітряно-крапельним шляхом при кашлі чи чханні. Багато дітей, які заразилися кашлюком, страждають від нападів кашлю протягом 4-8 тижнів. Найбільш небезпечне це захворювання для немовлят.

14:20 17.04.2024

#ПрозороТаПідзвітно: Від початку війни у Житомирській області відновлено 3255 об’єктів

Ще з 01 серпня 2023 року в “Дії” стартував прийом заявок на компенсацію за зруйноване через війну житло. Компенсації виплачуються одноосібним власникам житла, яке було зруйноване через бойові дії після 24 лютого 2022 року, не підлягає відновленню і розташоване на неокупованій території та не в зоні активних бойових дій, а вже 27 грудня 2023 року розпочалася видача житлових сертифікатів.

18:06 16.04.2024

БЕЗКОШТОВНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ЩО ВТРАТИЛИ ЗІР

Державна реабілітаційна установа «Поділля» у м. Вінниця, займається реабілітацією людей, які втратили зір. Протягом 30 днів на базі Центру можливо пройти комплексну реабілітацію, яка передбачає 5 напрямів:

13:32 16.04.2024

ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР НА ПРИЛАД НІЧНОГО БАЧЕННЯ ДЛЯ НАШОГО ЗЕМЛЯКА З ВАСИЛІВКИ!

Шановні жителі Березівської громади та небайдужі громадяни країни! Просимо підтримати збір на прилад нічного бачення — багатоцільовий монокуляр нічного бачення PVS-14, для нашого земляка з Василівки — Ігоря Ярошова, який оголосили дружина Ігоря, наша колега Юлія Ярошова та його мама Наталія.

11:50 16.04.2024

У Василівській філії Центру культури та дозвілля Березівської сільської ради пройшов майстер-клас із виготовлення прикрас для волосся.

10:03 16.04.2024

"Випускники 2024 року для майбутніх поколінь": учні 9 і 10 класів Барашівського ліцеюдолучились до висаджування лісу Корабельного лісництва

15 квітня учні 9 і 10 класів Барашівського ліцею в рамках загальнонаціональної акції до Дня довкілля "Випускники 2024 року для майбутніх поколінь" долучились до висаджування лісу Корабельного лісництва.

18:36 15.04.2024

Для учнів Барашівського ліцею проведено цикл уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні»

Березень 2022 року став переломним моментом у повномасштабній війні росії проти України. Сили безпеки й оборони України завдяки мужності та стійкості розпочали звільнення міст і сіл, окупованих російськими військами.

16:08 15.04.2024