Новини Березівської сільської ради

НА 5-ІЙ СЕСІЇ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

30 березня відбулося чергове 5-те сесійне засідання Березівської сільської ради. Від початку виданого розпорядження про скликання сесії було винесено на порядок денний сім питань. Проте, як зазначив сільський голова Михайло Яромов, — життя не стоїть на місці, і щодня виникають питання, які є надважливими для розвитку громади, і потребують негайного схвалення депутатським корпусом, — тому присутні на сесії народні обранці одноголосно підтримали проєкт запропонованих змін до порядку денного, чим додали до списку ще 16 питань.

09:17 06.04.2021

У БАРАШІВЦІ ТРИВАЄ РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ, КУДИ «ПЕРЕЇДЕ» ФАП

У Барашівці в приміщенні колишньої сільської бібліотеки, яке вивільнилося у зв’язку із реорганізацією, — нині тривають ремонтні роботи. Книжковий фонд у повному обсязі переїхав у відремонтоване приміщення в школу, де в поєднанні зі шкільним, — створено публічно-шкільну бібліотеку. А у вищезгадане приміщення, після створення тут належних умов, заплановано «переселити» сільський фельдшерсько-акушерський пункт (далі ФАП).

08:30 05.04.2021

У ДАВИДІВСЬКОМУ КЛУБІ ПЕРЕКРИЛИ ДАХ

Біля десяти років у Давидівському сільському клубі одна і та ж проблема — внутрішні поточні ремонти не мали результативності по одній простій причині, — дах, що протікає! Після рясних дощів, вода з яких забивала у дірки, тут постійно з’являлася волога, яка руйнувала стелі, оздоблені армстронгом, а де був підшитий гіпсокартон, з’являлися руді плями та викручувало цей будматеріал, суттєво постраждала і підлога, яку потрібно замінювати повністю.

01:03 05.04.2021

ЩИРІ ВІТАННЯ ХРИСТИЯНАМ ЗАХІДНОГО ОБРЯДУ ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО!

Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.

21:47 03.04.2021

«Одягни блакитне»: 2 квітня Міжнародний день поширення інформації про аутизм!

«Одягни блакитне»: 2 квітня Міжнародний день поширення інформації про аутизм! Дітки Садківського ДНЗ "Ластівка" приєдналися до акції в підтримку діток з аутистичним розладом) #аутизмнеприговор #аутизм #дітидощу

22:48 02.04.2021

У САДКАХ ПРИБРАЛИ БІЛЯ ШКОЛИ

Активно продовжуються роботи у рамках місячника з благоустрою на території Березівської сільської ради.

09:33 30.03.2021