Новини Березівської сільської ради

ІВАНІВСЬКІ ШКОЛЯРІ У ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ

Космос...такий таємничий та загадковий. Раніше люди дивилися в небо і захоплювалися ним, уявляючи, що в космосі живуть міфічні істоти, герої легенд і оповідей. Так з'явилися назви сузір'їв і дивовижні міфи про їх походження. Всі люди хотіли зрозуміти, що відбувається за межами Землі.

03:42 13.04.2021

КОСМІЧНА МАНДРІВКА САДКІВСЬКИХ ДОШКІЛЬНЯТ

12 квітня, у Міжнародний день Космонавтики, в групі "Веселка" Садківського ДНЗ "Ластівка" з виховною та навчальною метою було проведено інтегроване заняття на тему "Космічна мандрівка".

03:35 13.04.2021

ШКІЛЬНІ КОТЕЛЬНІ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ЗАКОНСЕРВУЮТЬ" НА ЛІТНІЙ ПЕРІОД

Підходить до завершення опалювальний сезон. З метою якісної підготовки до наступного робочого сезону 2021-2022 у відділі освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради було створено робочу комісію на чолі із завідувачкою відділу Аліною Сергіївною Забродською та проведено планове обстеження стану обладнання шкільних котелень.

07:30 12.04.2021

СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ: УЧНІ САДКІВСЬКОЇ ЗОШ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ

9 квітня учні 9 та 11 класів Садківської ЗОШ І-ІІІ ст. (Герасимчук Павло, Довбня Влад, Кухарчук Влад, Рожко Нікіта, Рябчук Ярослав) з учителем біології Дворецькою Іриною Петрівною долучилися до Всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом»: спільно з працівниками Корабельного лісництва заліснювали відведену під садіння ділянку.

18:00 11.04.2021

БІЛЯ БАРАШІВСЬКОЇ ШКОЛИ НАВЕЛИ ЛАД

Після того, як на території Барашівської ЗОШ завершилися роботи по зрізанню аварійних дерев, колектив школи взявся наводити лад на шкільному подвір'ї.

15:15 11.04.2021

У РАМКАХ БЛАГОУСТРОЮ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Триває місячник благоустрою в населених пунктах Березівської сільської ради. До участі вже долучилися освітяни, медики, працівники культури, апаратів старостинських округів та небайдужі жителі громади.

08:11 09.04.2021

САДКІВСЬКА ЗОШ: МИ ОБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я

Щорічно, 7 квітня, відзначають Всесвітній день здоров'я. У цей день здобувачі освіти Садківської ЗОШ I-III ступенів взяли участь в загальношкільному проєкті "День здоров'я".

20:56 07.04.2021

З БЛАГОВІЩЕННЯМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

Шановні жителі Березівської громади! Вітаю всіх вас із величним і світлим святом Благовіщення Пресвятої Богородиці та щиро бажаю, щоб щастя та добро ніколи не полишало ваші оселі!

09:53 07.04.2021