Новини Березівської сільської ради

БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТА ПЕРЕВІЗНИКИ — СІЛИ ЗА СТІЛ ПЕРЕГОВОРІВ

Від початку запровадження «антиковідного» карантину у березні 2020 року, коли транспортні перевезення взагалі були зупинені на цей період, — і продовжуючи від часу відновлення роботи приміського сполучення, — якість пасажирських перевезень суттєво погіршилася.

10:03 19.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ! БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПЕРЕХОДИТЬ НА ЗАКРИТИЙ РЕЖИМ РОБОТИ!

У зв'язку зі стрімким зростанням захворюваності та запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусною інфекцією - Березівська сільська рада переходить на "закритий" режим роботи з 17 лютого по 03 березня включно.

19:33 16.02.2021

МИХАЙЛО ЯРОМОВ ЗУСТРІВСЯ З ДЕПУТАТСЬКИМ КОРПУСОМ ТА ГРОМАДОЮ ІВАНІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Головна мета зустрічі — обговорення перспективного плану розвитку цієї території, адже Іванівський старостинський округ — найбільший в Березівській сільській раді, і потребує особливої уваги. На жаль, активністю громади зібрання не відзначилося. Лише декілька чоловік проявили небайдужість, прийшли послухати, і задати питання. І це далеко не ті люди, які постійно в соцмережі Фейсбук виявляють своє невдоволення роботою сільської ради, звинувачують в непрозорій діяльності та небажанні звітувати перед громадою. Чи то забракло духу, чи «громадська позиція» не поширюється далі домашнього дивану, на якому завжди зручніше…?!

19:49 12.02.2021

У ЧЕРЕМОШНОМУ ПЛАНУЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО НОВОЇ КОТЕЛЬНІ

У Черемошному стан опалювальної котельні, що забезпечує теплом школу, вкрай плачевний. Старі радянські котли вже давно віджили себе, і є — аварійно-небезпечними! Проаналізувавши проблему, в Березівській сільській раді вирішено збудувати нову котельню із встановленням двох сучасних, економічних котлів потужністю в 200 кВт, а також повністю замінити теплотрасу.

17:48 08.02.2021

РОЗПОЧАВСЯ РЕМОНТ ПРИМІЩЕНЬ ПІД ПУБЛІЧНО-ШКІЛЬНІ БІБЛІОТЕКИ

У зв’язку з реорганізацією сільський бібліотек в публічно-шкільні, відповідне рішення про яку було прийнято на сесії Березівської сільської ради, — в шкільних закладах, де є вільні площі, наразі розпочався ремонт відповідних приміщень.

17:09 08.02.2021

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА М. ЯРОМОВ ЗУСТРІВСЯ З ПРОЄКТАНТАМИ В САДКАХ

На другому поверсі адмінприміщення Садківського старостинського округу заплановано зробити капітальний ремонт приміщень з переобладнанням під АЗПСМ (амбулаторію загальної практики сімейної медицини). З цією метою сільський голова Михайло Яромов та староста Садківського старостинського округу Ольга Шинкар зустрілися днями з проєктантами та обговорили детальне планування необхідних внутрішніх робіт.

16:34 08.02.2021