Новини Березівської сільської ради

В ІВАНІВСЬКІЙ ШКОЛІ ВІДРЕМОНТУВАЛИ ТРУДОВУ МАЙСТЕРНЮ

У класній кімнаті комбінованої трудової майстерні підлога давно прийша в непридатність, або простіше сказати — згнила. Саме тому, тут було небезпечно та й вже просто не можливо проводити практичні навчання.

16:14 08.02.2021

УТЕПЛЕНО ТЕПЛОТРАСУ У БАРАШІВСЬКІЙ ШКОЛІ

Проаналізувавши стан теплопостачання в Барашівській школі Березівською сільською радою було прийняте рішення про те, аби утеплити теплотрасу. Шкільна котельня знаходиться майже в ста метрах від адмінприміщення, тож основні втрати тепла, як виявилося, відбуваються саме «по дорозі».

15:31 08.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

10 лютого 2021 року о 13:00 відбудеться зустріч сільського голови Яромова Михайла Валентиновича з депутатським корпусом Іванівського старостинського округу.

15:28 08.02.2021

ЯКІСНІЙ ПИТНІЙ ВОДІ В БЕРЕЗІВЦІ - БУТИ!

Питна вода в Березівці — проблемне питання далеко не сьогоднішнього дня, і вже давно потребує уваги з боку місцевої влади. Тож не дивно, що соцмережі час від часу просто «вибухають» шквалом негативу.

11:27 06.02.2021

НА 4-Й ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПРИЙНЯТО РЯД ВАЖЛИВИХ РІШЕНЬ

3 лютого депутати Березівської сільської ради зібралися на позачергове засідання. Чим викликана така терміновість, головуючий — сільський голова Михайло Яромов, — пояснив на початку сесії.

20:08 05.02.2021

БЕРЕЗІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА МИХАЙЛО ЯРОМОВ ПРОВІВ ПЕРШЕ ЗІБРАННЯ У ВІЙСЬКОВОМУ МІСТЕЧКУ

Від початку каденції Михайла Яромова на посаді Березівського сільського голови минуло майже три місяці. За цей час вже є перші напрацювання та плани на майбутнє, зокрема і в покращенні життєзабезпечення жителів військового містечка №115.

16:34 01.02.2021