Новини Березівської сільської ради

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Шановні жителі Березівської громади! Щиросердечно вітаємо Вас із 25-ю річницею Конституції України!

08:00 28.06.2021

У ВАСИЛІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ ТРИВАЄ РЕМОНТ МІСЦЕВИХ ДОРІГ ІЗ ТВЕРДИМ АСФАЛЬТНИМ ПОКРИТТЯМ

23 червня розпочалися ремонтні роботи асфальтованих доріг комунальної власності Березівської сільської ради на території Василівського старостинського округу.

21:51 25.06.2021

У ШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ ОЗДОРОВЛЕНО 250 УЧНІВ

Швидко промайнув навчальний рік… І знову літо. Завершилися підсумкові роботи і навчальні екскурсії, і в школах Березівської сільської ради, як і по всій країні, гостинно розпочали свою роботу шкільні оздоровчі табори з денним перебуванням.

10:45 24.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ! ДО УВАГИ ПАСІЧНИКІВ СІЛ САДКИ ТА ВИГОДА!

Шановні жителі сіл Садки та Вигода! Повідомляємо про те, що в період із 25.06.21 по 04.07.21 ТОВ "Акріс-Груп" буде проводити наземний обробіток (обприскування) орендованих земельних часток (паїв) на території Садківського старостинського округу, - засобами захисту рослин.

21:42 23.06.2021

УВАГА! ЗМІНИ В ГРАФІКУ НАДАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ СПЕЦІАЛІСТОМ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ!

У зв'язку із загальними змінами в графіку надання виїзних консультаційний послуг спеціалістами Управління пенсійного фонду на території територіальних громад Житомирського району відбулися ЗМІНИ І В ГРАФІКУ НАДАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ.

19:14 22.06.2021

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ

З 1 травня 2021 року надання житлових субсидій в Україні відбувається по-новому. Продовжуємо надавати відповіді на найбільш поширенні запитання громадян. ? Якщо у мене у власності є квартира, а тітка залишила у спадщину 1/4 частину будинку в місті (не в селі), то чи зможу я оформити субсидію?

15:19 22.06.2021