Новини Березівської сільської ради

Дата: від до Скинути

ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ОЛЕКСАНДРА АНТОНОВИЧА РАСНОВСЬКОГО, - МАШИНІСТА АВТОГРЕЙДЕРА ВІДДІЛУ ЖКГ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Шановний Олександре Антоновичу! Щиро вітаємо Вас із прекрасною ювілейною датою! 30 років — це час успіху, самовдосконалення, реалізації планів і підкорення вершин. Нехай ці 30 років стануть щаблем до нових пригод, вражень, емоцій в довгій дорозі життя.

15:00 19.07.2021

ЩИРО ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ БУХГАЛТЕРІВ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

16 липня в Україні відзначається День бухгалтера. Появою цього професійного свята враховано значний внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, зростання національної економіки держави.

09:36 16.07.2021

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АНТОНІНУ АНДРІЇВНУ ЖУЛІНСЬКУ, - ДЕПУТАТА БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Колектив Березівської сільської ради, виконавчий комітет та депутатський корпус щиро вітає з Днем народження депутата Березівської сільської ради від Василівського старостинського округу - Антоніну Андріївну Жулінську.

12:32 15.07.2021

НА БОРОТЬБУ З БОРЩІВНИКОМ ПІДНЯЛИСЯ У ВАСИЛІВЦІ

Борщівник Сосновського - проблема загальнодержавного масштабу. Відомо, що в Україну він потрапив у післявоєнні роки минулого століття як кормова база для великої рогатої худоби. Та згодом виявилося, що молоко у корів гірке, а відтак непридатне для споживання. Відтоді борщівник перекочував у дику природу і оселився на пустирях, біля річок, обабіч доріг, деінде.

15:04 14.07.2021