Новини Березівської сільської ради

ЗДРАСТВУЙ, ШКОЛО!

Довгоочікуване свято Першого дзвоника нарешті завітало в кожну школу, залунав освітній клич і зібрав школярів на новий навчальний рік.

15:00 01.09.2021

З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дорогі школярі, шановні вчителі, батьки! Від щирого серця вітаю Вас із чудовим та хвилюючим святом – Днем знань!

08:06 01.09.2021

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ІВАНІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ, БЕРЕЗІВКИ, ЧЕРЕМОШНОГО, ДУБОВЦЯ — ПРОБНИЙ ВИВІЗ СМІТТЯ

2 вересня (у четвер) в селах Іванівка, Барашівка, Давидівка та 3 вересня (у п’ятницю) в Березівці, Черемошному, Дубовці з 8:00 год. - у зв’язку із заключенням договору з новим підприємцем, який здійснюватиме вивіз побутового сміття на території Березівської сільської ради, — буде проводитися ПРОБНИЙ вивіз сміття з метою проведення розрахунку графіку.

09:59 29.08.2021

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ПОВІДОМЛЯЄ! ВАКЦИНАЦІЯ ДИКИХ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ!

Житомирське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів №532 від 6 серпня 2021 року на території Житомирської області планується проведення осінньої кампанії із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

11:42 28.08.2021

ДО ШКОЛИ ГОТОВІ: У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОІНСПЕКТУВАЛИ ГОТОВНІСТЬ ШКІЛ ДО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Ось і добігає кінця літо, а це означає, що для вчителів та школярів стартує новий навчальний сезон. Попереду багато нового і невідомого, позаду: для дітей — яскраві канікули; для вчителів та техперсоналу, окрім відпусток, — напружений етап підготовки класних приміщень до навчального року.

08:33 28.08.2021

З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ У ВІЙСЬКОВОМУ МІСТЕЧКУ №115 ПІДНЯТО ПРАПОР НА ОНОВЛЕНІЙ В’ЇЗНІЙ ГРУПІ

23 серпня, у День Прапора України, у військовому містечку №115 відбулося святкування Дня містечка, а також урочистості присвячені 30-й річниці Незалежності України, під час яких відкрито оновлену в’їзну частину містечка.

08:30 25.08.2021

У ВАСИЛІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ ТРИВАЮТЬ РОБОТИ ПО БЛАГОУСТРОЮ

Літо добігає свого кінця, але роботи не меншає. Бо ж саме час для вирішення багатьох справ, які залежать не лише від фінансування, а й від пори року та погодніх умов. Непокладаючи рук, продовжуються роботи по благоустрою у Василівському старостинському окрузі.

07:00 25.08.2021