Новини Березівської сільської ради

У КРАЇНІ ДИТИНСТВА

До Дня дошкілля в Садківському ДНЗ "Ластівка" відбувся урочисто-виховний захід.

18:00 03.10.2021

ПИТАННЯ ПРИМІСЬКОГО СПОЛУЧЕННЯ ІВАНІВКА-ЖИТОМИР НА КОНТРОЛІ

2 жовтня перевізник ( ПП "ПАТП-2007, директор Савицький В. Є.), який обслуговував маршрут №104 зі сполученням "Станишівка-Житомир-Іванівка", - зробив "сюрприз" як для жителів Іванівки, так і для керівництва Березівської сільської ради.

13:59 03.10.2021

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Шановні працівники освіти та ветерани педагогічної сфери Березівської громади! Щиро вітаємо вас з професійним святом!

08:00 03.10.2021

ОДИНОКИМ ГРОМАДЯНАМ ВРУЧЕНО ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ДО СВЯТА

Щорічно 1 жовтня у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. В Україні це ще й День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

21:43 01.10.2021

З ДНЕМ УСИНОВЛЕННЯ!

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

11:49 30.09.2021