Новини Березівської сільської ради

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО АКЦІЇ "ОЗЕЛЕННЯ ПЛАНЕТИ"

30 жовтня 2021 року, організаторами, партнерами, співорганізаторами та учасниками проєкту «Озеленення Планети» буде реалізована акція: «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу», що сприятиме зміні філософії мислення людей, відновленні екосистеми Землі та об’єднанні людей Планети, а також побудові та консолідації ціннісно-екологічного фундаменту суспільства.

12:22 22.10.2021

ВАСИЛІВСЬКА ЗОШ: У КРАЩИХ ТРАДИЦІЯХ ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

У найкращих традиціях патріотичного виховання, з глибокою шаною, повагою до тих, хто стоїть на захисті нашого майбутнього, суверенітету і незалежності України у Василівській ЗОШ І-ІІІ ст. проведені години спілкування та спортивні змагання, приурочені Дню захисників України.

18:01 20.10.2021

КУБОК З МІНІ-ФУТБОЛУ ДО ДНЯ КОЗАЦТВА

На базі спорткомплексу "Юність", що в Садківському старостинському окрузі, пройшли змагання з міні-футболу на Кубок до Дня козацтва серед школярів Березівської громади.

17:27 20.10.2021

СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ

Школярі та виконавчий комітет та апарат Березівської сільської ради із задоволенням відгукнулися на запрошення Олександра Станіславова, - лісничого Березівського лісництва державного підприємства "Житомирське лісове господарство", - долучитися до акції "Створюємо ліси разом".

16:30 18.10.2021

КУБОК ТРЬОХ ПОКОЛІНЬ: ДВА З ТРЬОХ ЗДОБУЛИ КОМАНДИ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

"КУБОК ТРЬОХ ПОКОЛІНЬ", - під такою назвою на території Березівської сільської ради започатковано футбольний турнір, присвячений трійці воєдино поєднаних свят: Дню захисників та захисниць України, Дню Покрови Пресвятої Богородиці та Дню козацтва, що традиційно відзначають в Україні 14 жовтня.

13:00 18.10.2021