Новини Березівської сільської ради

ПОДЯКА ЗА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ

Благодійність – не просто доброчинність, це, перш за все, підтримка соціально вразливих сімей, які потребують зовнішньої підтримки, можливість дати їм шанс пережити тимчасові труднощі і знайти сили жити далі.

15:56 27.09.2021

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ В ІВАНІВСЬКІЙ ШКОЛІ

З 6 по 10 вересня поточного року в Іванівській ЗОШ I-III ступенів пройшов Олімпійський тиждень, приурочений Дню фізичної культури і спорту, який цього року відзначають 11 вересня.

21:22 15.09.2021

ПРИЙМІТЬ ДИТИНУ У РОДИНУ!

Служба у справах дітей Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області шукає кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі та патронатні вихователі для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які залишилися без піклування батьків.

12:50 15.09.2021

ЯКІСТЬ ВОДОПОСТАЧАННЯ В БЕРЕЗІВЦІ ПОКРАЩИЛАСЯ

Централізоване водопостачання в Березівці з’явилося в кінці 80-х рр. Відтоді водогінна мережа вже давно потребує особливої уваги до себе, адже за тридцять з лишком років — «зносилася», а про якість води, не те що питної, а навіть опосередковано технічної, вже важко було говорити. Нарікання з боку місцевих жителів цілком обґрунтовані.

15:52 14.09.2021

У САДКАХ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

День села в Садках традиційно святкують на початку вересня. Ось і цього року (дякувати Богу, ще поки можна) 12 вересня у центрі Садок на гостинне запрошення господарів старостинського округу зібралися мешканці села та гості.

08:30 14.09.2021