Новини Березівської сільської ради

З 30-РІЧЧЯМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дорогі українці, шановні жителі нашої славної Березівської громади! Ось і дочекалися ми ювілею нашої молодої, Незалежної України!

07:57 24.08.2021

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО ТА ООС – ЦЕНТР ВЕРТЕБРОЛОГІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ЗАПРОШУЄ НА ЛІКУВАННЯ

Комунальне некомерційне підприємство «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради запрошує учасників АТО та ООС на лікування та реабілітацію.

23:15 19.08.2021

ДИТИНСТВА НЕПОВТОРНА МИТЬ: У НОВІЙ ВАСИЛІВЦІ ДЛЯ ДІТЕЙ ЗРОБИЛИ СПРАВЖНЄ СВЯТО

Чим найбільше може запам'ятатися місто для дитини з села? Звісно ж розвагами, яких немає вдома. Так, саме з яскравими атракціонами, морозивом і солодкою ватою асоціюється дитинство. І хоча сьогоднішнє підростаюче покоління вже нездивувати нічим, утім саме атракціони залишають море позитиву, шквал емоцій, веселощів та сміху в дітей.

10:08 18.08.2021

У ВІЙСЬКОВОМУ МІСТЕЧКУ №115 ЗАВЕРШУЮТЬСЯ ПРИГОТУВАННЯ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

23 серпня, під час святкування Дня військового містечка, — відбудуться святкові урочистості з нагоди Дня прапора та 30-ї річниці Незалежності України. У рамках заходу заплановано підняти державний прапор та урочисто відкрити нову в’їзну групу.

15:30 16.08.2021