Новини Березівської сільської ради

ДЕТАЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ В БЕРЕЗІВЦІ: ЯК РОЗБУДУЄТЬСЯ ЦЕНТР ГРОМАДИ?!

Поступальними кроками Березівська сільська рада рухається на шляху до розвитку інфраструктури громади. Детальне планування території праворуч від адмінприміщення сільської ради в Березівці провели 13 липня сільський голова Михайло Яромов із працівниками відділу земельних ресурсів та екології та представниками Державного науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту «НДІпроектреконструкція» (дир. Павленко О. В.) — з метою облаштування адмінцентру громади.

10:21 27.07.2021

ГРОМАДСЬКІСТЬ ДУБОВЦЯ ТА ЧЕРЕМОШНОГО ПІДТРИМАЛА ПЛАН ОПТИМІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

План оптимізації освітніх закладів у Березівській сільській раді — це не примха чи забаганка місцевої влади, а вимушені кроки, до яких держава спонукає громаду в ході як децентралізації, так і запроваджуючи ряд законодавчих ініціатив, спрямованих на підвищення якості освіти в Україні, а також з метою цільового використання бюджетних коштів, які держава виділяє на освіту.

15:15 21.07.2021

ЗАВЕРШЕНО ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ В САНАТОРІЇ «ЛІСОВА КАЗКА»

З 23 червня по 12 липня 30 діток пільгових категорії з числа жителів Березівської сільської ради відпочивали в оздоровчому закладі санаторного типу «Лісова казка» при обласному санаторії радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення Житомирської обласної ради, що знаходиться в селищі Кам’яний Брід Новоград-Волинського району (колишнього Баранівського району).

11:02 20.07.2021