Новини Березівської сільської ради

СВЯТО ОСЕНІ В ДИТСАДКАХ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Свята в дитячому садку мають величезний вплив на емоційний світ дитини, її пізнавальний та інтелектуальний розвиток. Підготовка до них розвиває її пам'ять і увагу, удосконалює мову і пластику рухів.

08:35 18.10.2021

МИ РОДУ КОЗАЦЬКОГО ДІТИ

У середу, 13 жовтня, напередодні Дня захисника України, Березівський заклад дошкільної освіти "Веселка" влаштував спортивно-музичні розваги.

12:08 16.10.2021

ЗАПРОШУЄМО НА КУБОК ТРЬОХ ПОКОЛІНЬ

До Дня захисників та захисниць України, Дня Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Козацтва, — 17 жовтня о 10:00 год. на території центрального стадіону військового містечка №115, стартують змагання з футболу на Кубок трьох поколінь.

12:07 16.10.2021

МИ ТЕ - ЩО МИ ЇМО

16 жовтня - Всесвітній день здорового харчування. Напередодні цього дня, зі здобувачами освіти Садківської ЗОШ були проведені заняття з елементами тренінгу "Ми - те, що ми їмо".

17:21 15.10.2021

ВИХОВНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ У БАРАШІВСЬКІЙ ШКОЛІ ПРОЙШЛИ УРОЧИСТО ТА СВЯТКОВО

Напередодні Дня захисників та захисниць України, Покрови Божої Матері та Українського козатства, які традиційно святкують воєдино 14 жовтня, в Барашівській школі пройшов ряд виховних заходів.

13:23 14.10.2021

ФОРУМ ГРОМАД ЖИТОМИРЩИНИ: БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОСАДИЛА СВОЄ ДЕРЕВО НА АЛЕЇ ГРОМАД В ОВРУЧІ

12 жовтня в Овручі, на базі державного підприємства «Овруцьке лісове господарство» пройшов Форум громад Житомирщини за участю голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка та голів територіальних громад Житомирщини. Головна мета зібрання — обговорити можливості, які відкриває ефективна співпраця та поєднання ресурсів держави та місцевої влади задля розв'язання нагальних питань.

16:34 13.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

16 жовтня 2021р. о 16:00год. в приміщенні клубу с.Іванівка відбудеться святковий захід до Дня захисника України.

12:30 13.10.2021